cukrárny a kavárny CZ Paní popíjí kávu

přidat kavárnu | upravit kavárnu | jak to funguje?

Kavárna Ája

Adresa: Malá Čermná 39,
  549 31 Malá Čermná 39
Telefon: 732 674 446
Web: www.facebook.com/kavarnaaja/

firemni stitinterier kavarny aja 1 interier kavarny aja 2 interier kavarny aja 3 kavarna aja se nachazi v historicke budove byvale obecni skoly v male cermne u hronovakousek historie sbor dobrovolnych hasicu pred budovou skoly v male cermnekrome nabidky vyborne italske kavy cepujeme tez znackova piva bernard a lobkowiczsalonek kavarny aja v male cermne ma kapacitu az 40 osobv nabidce mame bohaty vyber italske prazene kavy machiavelliv prostoru kavarny je maly kramek s cukrovinkami a balenymi napojiv saloku kavarny aja si muzete zatancitvchod do kavarny aja

Upřesnění kavárny/cukrárny:
V historické budově bývalé obecní školy jsme vytvořili prostor, který v Malé Čermné a blízkém okolí chyběl. Netradiční kavárnu, kde najdeš mnohem víc než jen výběrovou kávu a domácí dobroty. Součástí je také malý obchůdek, multifunkční salonek s kapacitou až 40 osob pro pořádání oslav, firemních večírků atp.. U nás snadno ztratíš pojem o čase a zapomeneš na starosti běžného života.
Našimi zákazníky budou zejména lidé, kteří hledají místo pro příjemné intimní posezení a rozhovor, lidé kteří ocení kulturní a čisté prostředí s příjemnou obsluhou.

Otevírací doba:
Po:    V případě pořádání akcí upravíme otevírací dobu dle Vašich požadavků !
Út: 11:00 až 18:00
St: 11:00 až 18:00
Čt: 11:00 až 18:00
Pá: 11:00 až 18:00
So11:00 až 18:00
Ne11:00 až 18:00


Poloha na mapě je pouze orientační,
'Kavárna Ája' se nachází ve středu zobrazené plochy.

Kavárna Ája - adresa

Zpět na cukrárny a kavárny Náchod.

Další možnosti: Cukrárny a kavárny v Hradci Králové. Pokud Vám v Náchodě chybí Vaše oblíbená kavárna či cukrárna napište nám.
Nevíte, kde strávit Silvestr? Podívejte se sem: Silvestr 2022. K dispozici jsou také pizzerie v Náchodě nebo penziony v ČR.

Léto se blíží, co takhle mrknout na ubytování Jižní Čechy?Kontakt na provozovatele stránek

přidat kavárnu | upravit kavárnu | skupina kamdo?cz